Konferencje

W ramach naukowej działalności Instytutu Monastycznego organizowane są rożnego rodzaju konferencje poświęcone tematyce monastycznej, głównie benedyktyńskiej. Są one okazją do pogłębienia wiedzy z zakresu monastycyzmu. Od kilku lat w opactwie tynieckim organizowane jest sympozjum biblijne ku czci śp. o. Augustyna Jankowskiego OSB. W zakres działalności Instytutu weszły również prowadzone od wielu lat Warszawskie Spotkania Benedyktyńskie. To okazja nie tylko do zdobycia wiedzy, ale przede wszystkim do bezpośredniego spotkania, dialogu i wymiany myśli.

Dom Gości w Opactwie Benedyktynów Tyńcu posiada również szeroką ofertę dla tych podmiotów, instytucji czy osób świeckich, które pragną w jego murach zorganizować własne konferencje lub szkolenia. To okazja do zapoznania się z tym szczególnym miejscem, które istnieje już od bliska 1000 lat. Dom Gości Opactwa Benedyktynów w Tyńcu oferuje komfortowe pokoje oraz sale konferencyjne z bogatym wyposażeniem multimedialnym w nowo odbudowanym południowym skrzydle klasztoru. Piękno miejsca, cisza oraz malownicza sceneria doliny Wisły dodają niezwykłego urokowi pobytu w opactwie tynieckim.

Zapraszamy zainteresowane firmy, instytucje i stowarzyszenia do organizacji spotkań w wyjątkowej atmosferze tynieckiego klasztoru. Znajdą tu Państwo spokój i możliwość oderwania się od codziennego zgiełku i pośpiechu.

Wszystkie potrzebne informacje można znaleźć tutaj.